Ľadvinka na drobnosti IQ BEVISIBLE pocket

Nové

Ľadvinka okolo pásu na drobnosti.

Dostupnosť: 2-8 dní

9,90 €

Popis

Koncepcia BeVisible, teda byť viditeľný je séria produktov prémiovej športovej značky IQ, ktoré sú takmer celé vyrobené z reflexného materiálu, aby sa ľudia cítili bezpečne a boli dobre viditeľní po zotmení. V súlade s touto koncepciou je vytvorená reflexná ľadvinka na drobnosti IQ BEVISIBLE pocket, ktorá je vhodná na každú športovú aktivitu.

Napriek malej veľkosti je vrecko veľmi priestranné. Môžete si zobrať so sebou mobil, peniaze, doklady, kľúče alebo aj energetické gély. Jednoduchý prístup k obsahu zaisťuje zips po celej dĺžke vrecka. Tiež na ľadvinke môžete nájsť špeciálnu slučku na zavesenie kľúčov.

Vnútorná strana je vyrobená z priedušnej sieťoviny, ktorá poskytuje dostatočné zadné vetranie aj počas športového nasadenia. Vysoko kvalitné široké spony, nastaviteľný popruh z oboch strán zabezpečuje pohodlné nosenie.

Rozmery: 30x6 cm
Hmotnosť: 90 g
Materiál: 60% polyester, 40% bavlna
Farba: sivá z reflexného materiálu / neónovo žltá


IQŠportová značka IQ ponúka výrobky PREMIUM, je vytvorená s myšlienkou pre aktívnych ľudí, ktorí oceňujú vysokú kvalitu, spoľahlivosť a funkčnosť, a zároveň hľadajú výrobky s unikátnym dizajnom. Značku IQ vysoko oceňujú priaznivci funkčného tréningu, fitnesu a behania. Technologické pokročilé materiály a riešenia garantujú komfort a bezpečnosť pri športových aktivitách.


Cross The Line

4 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: