Športová ľadvinka na veci IQ BEVISIBLE WAIST

Nové

Najlepšie viditeľná ľadvinka na svete! 

Dostupnosť: 2-8 dní

18,90 €

Popis

Koncepcia BeVisible, teda byť viditeľný je séria produktov prémiovej športovej značky IQ, ktoré sú takmer celé vyrobené z reflexného materiálu, aby sa ľudia cítili bezpečne a boli dobre viditeľní po zotmení. V súlade s touto koncepciou je vytvorená reflexná ľadvinka na veci, ktorá uspokojí každého.

Tento model má jedno hlavné vrecko uzavreté obojstranným zipsom. Vrecko vo vnútri je rozdelené sieťovinou, ktorá zvyšuje prehľad vo vnútri vrecka. Tiež na ľadvinke môžete nájsť špeciálnu slučku na zavesenie kľúčov. To všetko aby ľadvinka bola ešte oveľa praktickejšia a aby ste mali najdôležitejšie veci na dosah ruky.

Vnútorná strana je vyrobená z priedušnej sieťoviny, ktorá poskytuje dostatočné zadné vetranie aj počas športového nasadenia. Vysoko kvalitné široké spony, nastaviteľný popruh z oboch strán zabezpečuje pohodlné nosenie.

Táto ľadvinka je veľmi univerzálna - môžete ju použiť počas tréningu behu, jazde na bicykli, alebo aj na každodenné použitie, prípadne aj ako športový imidž.

Rozmery: 30x11 cm
Hmotnosť: 110 g
Materiál: 60% polyester, 40% bavlna
Farba: sivá z reflexného materiálu / neónovo žltá


IQŠportová značka IQ ponúka výrobky PREMIUM, je vytvorená s myšlienkou pre aktívnych ľudí, ktorí oceňujú vysokú kvalitu, spoľahlivosť a funkčnosť, a zároveň hľadajú výrobky s unikátnym dizajnom. Značku IQ vysoko oceňujú priaznivci funkčného tréningu, fitnesu a behania. Technologické pokročilé materiály a riešenia garantujú komfort a bezpečnosť pri športových aktivitách.


Cross The Line

4 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: