Športová výživa  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Pitný režim a Energia

  Na pitný režim by nemal správny športovec zabudnúť. Počas športového výkonu telo stráca tekutiny, minerály, vitamíny a nastáva dehydratácia a svalové kŕče, dochádza enegia a práve na tieto príčiny je potrebné myslieť.

 • Regenerácia
 • Zdravá výživa

  Výživové doplnky pre zdravý životný štýl sú určené pre každého človeka, ktorý sa zaujíma o svoje zdravie a prevenciu. Doplnky výživy pomáhajú podporovať imunitný systém, napomáhajú správnej funkcii tráviaceho ústrojenstva, zdravému pohybovému aparátu, správnej funkcii srdca, spokojnejšiemu a hlbšiemu spánku acelkovej vitalite. Súčasťou kategórie zdravej výživy sú aj výrobky s označením BIO bez chemických prísad a z čistých prírodných surovín.

 • Kĺbová výživa

  Opotrebenie kĺbov a kĺbových tkanív je pri aktívnych športovcoch rýchlejšie a takisto u starších ľudí s pribúdajúcim vekom pravidlom. Tomuto neželaného stavu sa snažíme zabrániť pomocou Kĺbovej výživy alebo Výživový doplnok na kĺby. Kĺbová výživa pomáha znovu obnovovať väzivá, kĺbová spoje, obnovu a regeneráciu chrupaviek a celkovú lepšiu pohybovú schopnosť, prevenciu úrazov a zabránenie bolesti. 

  Výživa kĺbov obsahuje také zložka ako Glukosamín vytvárajúca štrukturálne zložky kĺbových chrupaviek, Chondroitínstimuluje produkciu dôležitých látok pre kĺbovú chrupavku a MSM (metylsulfonylmetán) obsahujúca organickú síru, nedostatok tejto síry spôsobuje neschopnosť organizmu obnovovať poškodené tkanivo a dôležité vitamíny a minerálypre kĺby.

 • Fitness výživa

  Fitness výživa je vhodná pre športovcov a kulturistov vyžadujúcich maximálnu kvalitu, zloženie a efektívnosť.Výživové doplnky tvoria proteíny, aminokyseliny, spaľovače tukov, proteínové tyčinky určené pre fitness, kulturistiku, redukciu tuku a rôzne aeróbne aktivity.

  Výživa pre fitness je vynikajúcim pomocníkom pri náraste svalovej hmoty, v rysovacom období, pri redukcii tuku a takisto aj udržiavacej fáze pre ochranu svalov.